- Dokumentacja medyczna personelu: zaświadczenia lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych (lub orzeczenia lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych może być wymagana natomiast nie jest to obligatoryjne - kiedyś było - obecnie przepisy nie nakładają takiego obowiązku).
- Procedura dotycząca zasad postępowania w przypadku wykonywania zabiegów gdzie może dochodzić do naruszenia ciągłości tkanek ludzkich (zgodnie z art.16 ust.1 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi[1]).
- Dokumentacja potwierdzająca badanie skuteczności prowadzonych procesów sterylizacji narzędzi.
- Informacje odnośnie przeciwwskazań co do korzystania np. z sauny, urządzeń do opalania.
- Protokół okresowego przeglądu sprawności przewodów kominowych i wentylacyjnych. Jak zastrzega sobie ustawodawca w art. 62 ust. 6 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz.U. z 2020 r. poz. 1333), kontrolę stanu technicznego wskazanych przewodów kominowych powinny przeprowadzać:
1) osoby posiadające kwalifikacje mistrza w rzemiośle kominiarskim – w odniesieniu do przewodów dymowych oraz grawitacyjnych przewodów spalinowych i wentylacyjnych;
2) osoby posiadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności – w odniesieniu do przewodów kominowych, o których mowa w pkt 1, oraz do kominów przemysłowych, kominów wolno stojących oraz kominów lub przewodów kominowych, w których ciąg kominowy jest wymuszony pracą urządzeń mechanicznych.
- Dokumentacja w zakresie gospodarowania wytwarzanymi odpadami karty przekazania odpadów, deklaracje dot. odbioru odpadów komunalnych.